Kariera

Nabór na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Opis stanowiska

  • Budowa nowych kanałów pozyskiwania klientów
  • Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji
  • Przygotowywanie, koordynacja i realizacja projektów marketingowych
  • Prowadzenie profili, stron i prezentacji  w mediach społecznościowych, przygotowywanie i publikowanie materiałów
  • Inicjowania i wdrażania nowych rozwiązań sprzedażowo marketingowych
  • Umiejętności analityczne
  • Ścisła współpraca z innymi działami hotelu
  • Redagowanie i opracowanie materiałów reklamowych, informacji hotelowych
  • Przygotowywanie i organizacji eventów marketingowych, programów KO dla Gości

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży hotelarskiej
  • Znajomość języka niemieckiego niezbędna
  • Samodzielność, kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Praktyczna znajomość marketingu i e-marketingu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Umiejętności w zakresie podstawowych zasad projektowania graficznego

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia i atrakcyjne warunki pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Aplikację ( CV ze zdjęciem) prosimy składać na adres e-mail lech@sanatoriumlech.pl lub osobiście.