Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

SZANOWNI GOŚCIE!

W trosce o bezpieczeństwo Wasze oraz naszych Pracowników i ich Rodzin, dokładamy wszelkich starań, by przygotować nasz obiekt tak, aby w jak największym stopniu spełniał wszelkie oczekiwania dotyczące szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

 

ZABEZPIECZENIA HOTELU 

W celu zabezpieczenia Twojego pobytu, podjęliśmy następujące kroki:

BEZPIECZNA RECEPCJA

Podczas meldunku wprowadzamy następujące zasady:

BEZPIECZNE POKOJE

BEZPIECZNE POSIŁKI

BEZPIECZNA BAZA ZABIEGOWA

BEZPIECZEŃSTWO OSOBISTE

Zachęcamy wszystkich Gości do dostosowania się do ogólnych zaleceń bezpieczeństwa i higieny wydanych przez GIS i WHO takich jak:

 

ŻYCZYMY UDANEGO POBYTU

 

mimo przeciwności :)

 

KONTAKT BEZPOŚREDNI

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 94 35 252 91 lub mailowo pod adresem: recepcja@sanatoriumlech.pl.

Obie formy kontaktu są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.  

 

PRZYDATNE INFORMACJE

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.
Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/.

Na naszej stronie www.sanatoriumlech.pl możesz przejrzeć wszystkie dostępne oferty i dokonać rezerwacji. Wszystkie dostępne tam pakiety są na bieżąco aktualizowane.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij