SU LECH w Kołobrzegu, Kołobrzeg
, Kołobrzeg
Przyjazd
Wyjazd

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: BARMAN / BARMANKA

W związku z dynamicznym rozwojem powiększamy nasz zespół. Jeśli chcesz pracować w fajnym miejscu, w przyjaznej atmosferze, chcesz mieć wpływ na kreowanie nowo otwieranego baru, APLIKUJ !!!

Zakres obowiązków

  • Obsługa Gości Restauracji/Baru;
  • Przygotowywanie napoi bezalkoholowych, koktajli, napoi gorących;
  • Dbanie o jakość serwisu oraz jakość towaru;
  • Dbanie o relacje z Gośćmi oraz reagowanie na ich oczekiwania;
  • Współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia jak najwyższej jakości obsługi;
  • Przestrzeganie procedur HACAP i PPoż;

Oczekiwania

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zasad obsługi Gości;
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy;
  • Znajomość trendów barmańskich;
  • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym mile widziana;
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, zarobki adekwatne do zaangażowania, premie za sprzedaż. Możliwość rozwoju, udział w szkoleniach. Zatrudnienie w obiekcie o stabilnej sytuacji finansowej.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą mail'ową: kadry@sanatoriumlech.pl  lub dostarczenie osobiście do siedziby firmy. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Nasze pokoje

Pokój jednoosobowy
od 162 /noc
od 162 /noc

Wygodne i słoneczne pokoje z balkonem.

Szczegóły pokoju

  • Metraż: 15m2
  • Maks osób: 1
Pokój dwuosobowy
od 290 /noc
od 290 /noc

  • Maks osób: 2
Apartament
od 382 /noc
od 382 /noc

komfortowy, przestrzenny apartament, sypialnią i pokójem gościnnym, aneks kuchenny, łazienka z natryskiem

Apartament

  • Metraż: 37m2
Pokaż wszystkie

ul. Korzeniowskiego 1
78-100 Kołobrzeg, Polska

Zobacz na mapie