Sanatorium Lech, Kołobrzeg
, Kołobrzeg
Przyjazd
Wyjazd

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Specjalista ds. Sprzedaży i marketingu

Opis stanowiska

  • Budowa nowych kanałów pozyskiwania klientów
  • Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji
  • Przygotowywanie, koordynacja i realizacja projektów marketingowych
  • Prowadzenie profili, stron i prezentacji  w mediach społecznościowych, przygotowywanie i publikowanie materiałów
  • Inicjowania i wdrażania nowych rozwiązań sprzedażowo marketingowych
  • Umiejętności analityczne
  • Ścisła współpraca z innymi działami hotelu
  • Redagowanie i opracowanie materiałów reklamowych, informacji hotelowych
  • Przygotowywanie i organizacji eventów marketingowych, programów KO dla Gości

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży hotelarskiej
  • Znajomość języka niemieckiego niezbędna
  • Samodzielność, kreatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Praktyczna znajomość marketingu i e-marketingu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • Umiejętności w zakresie podstawowych zasad projektowania graficznego

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia i atrakcyjne warunki pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Aplikację (CV ze zdjęciem) prosimy składać na adres e-mail lech@sanatoriumlech.pl lub osobiście.

Główna Księgowa

Obecnie poszukujemy kanadydatów na stanowisko Główny Księgowy

Wymagania na stanowisko głównego księgowego

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i polskiego prawa podatkowego,
  • Wykształcenie wyższe na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnym,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Praktyczna znajomość MS Office oraz programów księgowych,
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • Elastyczność w działaniu.

Do zakresu obowiązków należeć będzie:

  • Merytoryczny oraz organizacyjny nadzór nad dz. księgowości,
  • Prowadzenie ksiąg finansowych spółdzielni,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z określonymi standardami,
  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzeń sald i nadzór nad rozliczaniem inwentaryzacji aktywów firmy,
  • Kontakt oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, Bank, ZOWNFZ i inne),
  • Aktualizowanie dokumentów rejestracyjnych spółdzielni i wysyłanie do odpowiednich organów,
  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych, sporządzanie sprawozdań i deklaracji podatkowych – CIT, VAT, JPK i nadzór nad prawidłowym rozliczaniem podatku PIT,
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów księgowych, dbanie o ich prawidłowość,
  • Tworzenie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków, GUS  oraz innych instytucji zewnętrznych,
  • Zgodne z przepisami przechowywanie ksiąg rachunkowych, dowodów księgowych i sprawozdań finansowych,
  • Obsługa programów NFZ – SZOI, wprowadzanie w nim koniecznych zmian i wysyłanie wniosków o zmianę danych podmiotu do NFZ,
  • Obsługa programu rejestracyjnego dotycząca podmiotów leczniczych,
  • Współpraca z Zarządem, udział w spotkaniach dotyczących pracy Zarządu.
  • Prowadzenie ewidencji członków spółdzielni, aktualizacja rejestru, (deklaracje przystąpienie i wykreślenia), informacje do członków.

Dodatkowo

przygotowanie dokumentacji na WZP, protokółowanie posiedzenia WZP oraz kompletowanie dokumentów i archiwizowanie,

wysyłanie do członków spółdzielni materiałów na WZP drogą mailową,

przygotowanie dokumentacji na posiedzenie RN, wysyłanie dokumentów wraz z zaproszeniem na posiedzenie,

Aplikację (CV ze zdjęciem) prosimy składać na adres e-mail m.nizinska@sanatoriumlech.pl lub osobiście.

Nasze pokoje

Pokój jednoosobowy
od 147 /noc
od 147 /noc

Wygodne i słoneczne pokoje z balkonem.

Szczegóły pokoju

  • Metraż: 15m2
  • Maks osób: 1
Pokój dwuosobowy
od 250 /noc
od 250 /noc

  • Maks osób: 2
Apartament
od 338 /noc
od 338 /noc

komfortowy, przestrzenny apartament, sypialnią i pokójem gościnnym, aneks kuchenny, łazienka z natryskiem

Apartament

  • Metraż: 37m2
Pokaż wszystkie

ul. Korzeniowskiego 1
78-100 Kołobrzeg, Polska

Zobacz na mapie